18 Mart 2012 Pazar

Malatya Halı yıkama Sirketleri

, , ,,                       HALI YIKAMA
 • Halı yıkama robotlarının bu alandaki yetersizliği,
 • Halı yıkama robotlarıyla halı yıkamanın zahmetli olması,
 • Kadının iş hayatına daha fazla girmesi,
 • Belediyelerin sokakta halı yıkamayı yasaklaması,
 • İnsanların halıdaki mite ve bakteriler hakkında daha fazla bilinçlenmesi,
 • Sokakta, bahçede vs. halı yıkamanın aşırı ve bilinçsiz su tüketimine sebep olması vb. bir çok sebep halı temizliğini, rutin ev temizliğinden ayırmış ve daha özenli yapılmasını gerektirmiştir.
Amerika ve Avrupa'da geçmişi yarım asırdan fazla olan halı yıkama işini ülkemizde yapan ilk firmalar ortalama 25 yıl önce kurulmuştur. O dönemlerde ev hanımlarının bu işi kendi imkanlarıyla, tahta fırça ve deterjan yardımıyla yapmaları söz konusuydu.

Ülkemizde halı yıkama sektörünün yaygınlaşması ise 2005 yılından sonra olmuştur. İçinde bulunduğumuz 2009 yılı itibarıyla sektör her geçen gün gelişmekte ve bir çok girişimciye yeni iş alanı olmaktadır.

3 yorum:

 1. Türkiye'nin Tüm Şehirlerinde Nakliyat Yapanlar https://www.nakliyatyapanlar.com Her Geçen Gün Gelişen Hizmet Sektörünün Her Anlamda Bizlere Hizmet Sağlıyor. Olmasından Dolayı , Artık İstediğimiz Gibi Farklı Sektörlerde, Farklı Hizmetler Veren Siteler İle İstediğimiz Gibi Evinizi Şekilde Taşıyabiliyoruz. Bunun İçin de İstediğiniz Gibi Kaliteli Bir Firma Bulmak Ve Bu Firma İle Taşınma İşlemlerinizi Yapmak Çok kolaydır.

  YanıtlaSil
 2. Diyarbakır temizlik şirketi Sanat Temizlik olarak sizi tebrik ederiz. Güzel bir paylaşım olmuş.

  YanıtlaSil
 3. Diyarbakır temizlik şirketleri arasında en güvenilir Diyarbakır temizlik şirketi olabilmek için daima daha dikkatli ve daha yüksek kaliteye varmak için çabalıyoruz ve her zaman ve her yerde belirlenen yönergeleri izliyoruz. 2011 yılında Diyarbakır’da faaliyete başlayam Diyarbakır temizlik şirketi Hijya Temizlik,  profesyonel personelleri ile Diyarbakır’ın tüm semtlerine ve ilçelerine kaliteli temizlik hizmeti vermeyi amaçlamaktadır.

  YanıtlaSil